Meble do sypialni – aranżacje

Funkcje sypialni

Meble do sypialni powinny być przede wszystkim funkcjonalne.
Najważniejszym wyposażeniem jest łóżko z wygodnym materacem, które stanowi centralny punkt sypialni w sąsiedztwie małych szafek nocnych.

Następna ważna funkcja to przechowywanie ubrań. Genialnym rozwiązaniem jest garderoba lub szafa na wymiar, która spełni nasze wszystkie wymagania i świetnie zagospodaruje przestrzeń nawet w małym pomieszczeniu. Ponadto fronty można wykonać z lustra co dodatkowo powiększy oraz rozjaśni nam sypialnie.

Warto pomyśleć o toaletce, która doskonale sprawdzi się do codziennej pielęgnacji oraz makijażu a jednocześnie spełni funkcje dekoracyjną.

W sypialni możemy również wygospodarować miejsce do pracy. Sypialnia jest miejscem cichym i spokojnym, dzięki czemu zapewni nam maksymalny komfort pracy i pozwoli skupić się na obowiązkach.

Łóżka do sypialni

W zależności od wielkości sypialni, mamy do wyboru kilka rozmiarów łóżek. Dla jednej osoby wystarczający rozmiar to 80-120 cm, natomiast dla dwóch od 140 cm do 200 cm. Standardowa długość łóżka to 200 cm. Dla wyższych osób znajdziemy do 220 cm. Równie ważnym elementem jest wysokość powierzchni spania. Odpowiedni wymiar w szczególności u osób posiadających problemy ze stawami, może diametralnie poprawić komfort codziennego użytkowania.
W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka wysokiej jakości od polskiego producenta.  Łóżka tapicerowane, kontynentalne, system łóżek mini maxi oraz premium.

Łóżka tapicerowane pasują do każdej sypialni. Solidny stelaż, duży wybór obić, tkanin, nóżek. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w pojemnik. Tapicerowane wezgłowie pozwala nam na dobry odpoczynek w ciągu dnia. Można wygodnie się oprzeć podczas czytania książki lub oglądania telewizji a jednocześnie nadaje charakteru całej sypialni.

Łóżko tapicerowane Nello 2.0 New Elegance, Stolwit
Łóżko tapicerowane Nello

Łóżka kontynentalne są jednymi z najpopularniejszych łóżek w Europie. Oprócz wyjątkowego wyglądu cechuje je podwyższona, solidna konstrukcja, która wpływa na jakość odpoczynku. Dodatkowo może zostać wyposażone w pojemnik na pościel unoszonym bocznie lub z przodu. W łóżkach jednoosobowych mamy również możliwość podstawy z wysuwaną szufladą.
Wyselekcjonowana kolekcja tkanin sprosta wszelkim wymaganiom.  

Łóżko kontynentalne Slim, New Elegance, Stolwit
Łóżko kontynentalne Slim

Łóżka w systemie mini maxi oferują nam szeroki wachlarz możliwości nadania wyjątkowego charakteru sypialni. Poza wyborem standardowych rozmiarów łóżka, możemy również wybrać wysokość wezgłowia co pozwala nam ustawić łóżko pod skosami nie rezygnując z wyjątkowego designu.

Łóżko w systemie mini maxi New Elegance, Stolwit
Łóżko w systemie mini maxi

Łóżka w systemie premium posiadają wyjątkowe pikowania, które nadają unikatowej głębokości. Wszystkie wezgłowia są dostępne w dwóch wysokościach: -100 cm; -120 cm. W tej wersji także jest możliwość wykonania łóżka z pojemnikiem uchylnym.

Łóżko w systemie premium, New Elegance, Stolwit
Łóżko w systemie premium

Zapraszamy również do artykułu: Jak zaprojektować szafę i garderobę

Shopping Cart
Scroll to Top