Meble do sypialni

Łóżka, materace wybrana oferta.
Oferujemy Państwu łóżka i materace znanych polskich producentów
New Elegance
Meble Marzenie / Comforteo

Łóżko Sylvi. Producent Comforteo

Łóżko Sylvi

Łóżko Sylvi to ponadczasowa forma, która odnajdzie się w każdej sypialni. Proste poziome przeszycia nadają mu uniwersalnego charakteru. Wyjątkowa bryła posiada szereg możliwości dopasowania do naszych potrzeb.

Łóżko Savana. Producent Comforteo

Łóżko Savana

Łóżko Savana zachwyca swoim unikatowym wyglądem, dzięki regularnie rozłożonym pikom na wezgłowiu. Łóżko znakomicie prezentuję się w welurowych tkaninach.

Łóżko Trivio. Producent Comforteo

Łóżko Trivio

Łóżko Trivio posiada unikalne pikowania, które znajdują się również na tapicerowanych bokach oraz froncie. Dzięki temu łóżko sprawia wrażenie jeszcze bardziej przytulnego i miękkiego, jednocześnie nie tracąc eleganckiego charakteru.

Łóżko Aston. Producent Comforteo

Łóżko Aston

Łóżko Aston zachwyca swoją klasyczną formą. Delikatnie pikowany zagłówek sprawia wrażenie lekkości i miękkości. Istnieje możliwość zastosowania kryształków zamiast guzików przy pikowaniu.

Łóżko Mike. Producent Comforteo

Łóżko Mike

Łóżko Mike to ponadczasowa bryła, która znakomicie odnajdzie się w każdej sypialni. Wezgłowie zostało podzielone na cztery prostokątne części. Łóżko posiada szereg możliwości personalizowania.

Łóżko Manchester. Producent Comforteo

Łóżko Manchester

Łóżko Manchester przyciąga wzrok i zachwyca wykonaniem. Posiada dużą ilość ręcznie wykonanych, głębokich pików, które przechodzą na drugą stronę wezgłowia. Wyjątkowa bryła posiada szereg możliwości dopasowania do naszych potrzeb.

Łóżko Clara. Producent Comforteo

Łóżko Clara

Clara zachwyca swoim klasycznym a zarazem stylowym kształtem. Delikatne wezgłowie podkreśla wyjątkowy styl i charakter łóżka.

Łóżko Nevada. Producent Comforteo

Łóżko Nevada

Łóżko Nevada charakteryzuje wyjątkowe przeszycia wezgłowia, które układają się w odwróconą jodełkę. Występuje w dwóch wariantach z pojemnikiem na pościel lub bez. Wysoka powierzchnia spania ułatwia wstawanie z łóżka, co z pewnością docenią starsze osoby.

Łóżko tapicerowane Ariana. Producent Comforteo

Łóżko Ariana

Ariana to zdecydowanie jedno z najdelikatniejszych łóżek w naszej ofercie. Doskonale pasuje do minimalistycznych aranżacji. Wezgłowie zostało wykończone subtelną falbanką. która sprawia, że idealnie odnajdzie się w kobiecych wnętrzach.

łóżko mini maxi 3100

Łóżko Mini Maxi 3100

Mini Maxi to szereg możliwości dopasowania łóżka do naszych potrzeb.
Do wyboru mamy wykończenie korpusu, nóżki, typ ozdobnego przeszycia.

Shopping Cart
Scroll to Top