Meble do sypialni

Meble do sypialni to ważny element każdego domu. Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, dlatego warto zadbać o to, aby była ona wygodna i funkcjonalna. W skład mebli do sypialni wchodzi wiele elementów, takich jak łóżko, szafa, komoda, stolik nocny. Wszystkie te elementy powinny być ze sobą spójne i tworzyć harmonijną całość.

Podstawowym elementem każdej sypialni jest łóżko. Warto zwrócić uwagę na to, aby było ono wygodne i solidne. W ofercie sklepu Serpe Meble można znaleźć wiele różnych modeli łóżek, znanych polskich producentów. Dzięki temu każdy może znaleźć łóżko dopasowane do swoich potrzeb.

Łóżko Sylvi. Producent Comforteo

Łóżko Sylvi

Łóżko Sylvi to ponadczasowa forma, która odnajdzie się w każdej sypialni. Proste poziome przeszycia nadają mu uniwersalnego charakteru. Wyjątkowa bryła posiada szereg możliwości dopasowania do naszych potrzeb.

Łóżko Sylvi Więcej »

Łóżko Trivio. Producent Comforteo

Łóżko Trivio

Łóżko Trivio posiada unikalne pikowania, które znajdują się również na tapicerowanych bokach oraz froncie. Dzięki temu łóżko sprawia wrażenie jeszcze bardziej przytulnego i miękkiego, jednocześnie nie tracąc eleganckiego charakteru.

Łóżko Trivio Więcej »

Łóżko Aston. Producent Comforteo

Łóżko Aston

Łóżko Aston zachwyca swoją klasyczną formą. Delikatnie pikowany zagłówek sprawia wrażenie lekkości i miękkości. Istnieje możliwość zastosowania kryształków zamiast guzików przy pikowaniu.

Łóżko Aston Więcej »

Łóżko Mike. Producent Comforteo

Łóżko Mike

Łóżko Mike to ponadczasowa bryła, która znakomicie odnajdzie się w każdej sypialni. Wezgłowie zostało podzielone na cztery prostokątne części. Łóżko posiada szereg możliwości personalizowania.

Łóżko Mike Więcej »

Łóżko Nevada. Producent Comforteo

Łóżko Nevada

Łóżko Nevada charakteryzuje wyjątkowe przeszycia wezgłowia, które układają się w odwróconą jodełkę. Występuje w dwóch wariantach z pojemnikiem na pościel lub bez. Wysoka powierzchnia spania ułatwia wstawanie z łóżka, co z pewnością docenią starsze osoby.

Łóżko Nevada Więcej »

Łóżko tapicerowane Ariana. Producent Comforteo

Łóżko Ariana

Ariana to zdecydowanie jedno z najdelikatniejszych łóżek w naszej ofercie. Doskonale pasuje do minimalistycznych aranżacji. Wezgłowie zostało wykończone subtelną falbanką. która sprawia, że idealnie odnajdzie się w kobiecych wnętrzach.

Łóżko Ariana Więcej »

Shopping Cart
Scroll to Top