Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar. Nasza firma oferuje kuchnie na zamówienie. Nie tylko zaprojektujemy i wykonamy szafki wiszące oraz stojące, ale także przygotujemy plan modnej niezwykle wyspy kuchennej z blatem roboczym, kuchenką lub zlewozmywakiem oraz z wysuniętym blatem, przy którym można spożywać posiłki. Nie jest dla Nas problemem także zaprojektowanie i zrobienie barku oddzielającego przestrzeń kuchenną od salonu lub jadalni. Możliwości jest bez liku, dlatego stworzenie kuchni marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

Kuchnie na wymiar

Nawet w jednym bloku mieszkalnym, w którym każdy lokal wygląda tak samo, charakter wnętrza może znacząco odbiegać od mieszkania sąsiadów. Do historii odeszły czasy, kiedy lokatorzy meblowali kuchnie, salony i sypialnie identycznymi meblami z jednej fabryki. Dzisiaj można przebierać w gotowych zestawach, jednak w przypadku kuchni bardzo dobrze sprawdzają się meble na wymiar. Te przygotowane pod indywidualny projekt, spełniają optymalne oczekiwania właścicieli lokum.

Oferta kuchni na wymiar w Szczecinie

Serpe Meble, firma oferująca kuchnie na wymiar w Szczecinie i okolicach, proponuje kompleksowe usługi projektowania i wytwarzania mebli kuchennych idealnie dopasowanych do każdego wnętrza.

Wycena na podstawie wstępnych pomiarów klienta jest bezpłatna. Pracownik firmy przygotuje wizualizację oraz wycenę, by klient mógł podjąć decyzję o przyjęciu w domu pracowników, którzy dokonają dokładnych pomiarów.

Przy okazji analizują oni pomieszczenie klienta i dbają o spisanie dokładnego zamówienia i umowy. Gotowe szafki wyposażone w markowe okucia BLUM są dostarczane pod wskazany adres, a fachowa ekipa sprawnie zamontuje zakupione meble razem ze sprzętem AGD. Pracownicy firmy mają uprawnienia serwisowe, a samo Serpe Meble posiada w ofercie AGD do zabudowy takich producentów jak Amica, Bosch, Electrolux, Franke, Siemens, Teka.

Jak działamy?

Wycena Gratis – na podstawie Państwa wstępnych pomiarów,  zaaranżujemy kuchnię, dobierzemy materiały, rodzaj szafek i wykonamy wycenę.

– WIZUALIZACJA 3D

– Szczegółowy pomiar i analiza pomieszczenia na miejscu u klienta,

– Podpisanie umowy, zamówienie,

Dostawa,

Montaż – fachowa ekipa wykona montaż zakupionych mebli wraz z AGD (również serwisowe podłączenie sprzętu AGD).

Meble pasujące do Twojego stylu życia

Gotujesz codziennie dwudaniowe obiady, czy do domu wpadasz tylko na kolację i wrzucasz do piekarnika mrożoną pizzę? Każdy żyje inaczej i ma odmienne potrzeby, dlaczego więc każdy ma mieć taką samą kuchnię jak sąsiad, znajomy czy krewny?

Wiemy, że są osoby, dla których liczy się duża przestrzeń: blaty, na których swobodnie można rozłożyć produkty i naczynia, piekarnik na wysokości ramion, olbrzymia lodówka, w której zmieści się zapas jedzenia na cały tydzień dla wieloosobowej rodziny.

Są też single czy pary, które pobyt w kuchni ograniczają do zaparzenia kawy i zrobienia kanapki. Oni nie oczekują przestronnych szafek kuchennych i podwójnej kuchenki z płytą grzewczą, ale przede wszystkim minimalistycznego i praktycznego wnętrza, w którym kuchenna zabudowa stanowi jedynie dodatek do zestawu wypoczynkowego.

Indywidualne oczekiwania są tak różne, jak styl życia, przekonania polityczne i osobiste historie. To z myślą o tych różnicach produkuje się meble kuchenne na wymiar, idealnie dopasowane do oczekiwań mieszkańców.

Zapanuj nad bałaganem

Meble kuchenne na wymiar pozwalają również na zachowanie idealnego porządku we wnętrzu. Po pierwsze umożliwiają zabudowanie urządzeń. AGD może pięknie schować za frontami, dlatego nie rzuca się w oczy lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka.

W małych kuchniach oraz aneksach kuchennych ma to szczególne znaczenie, ponieważ powierzchnia staje się jednolita, a różnorodność AGD skrzętnie ukryta. Klient może też zdecydować, jak chce wykorzystać szafki górne.

Obecnie panuje moda na otwarte półki, na których można eksponować naczynia, jednak praktyczniejsze są przeszklone szafki zamykane na samodomykające się drzwiczki.

W kuchniach, w których właściciele chcą przechować olbrzymią ilość talerzyków, kubków, małych urządzeń, przydadzą się szafki zamykane, zabudowane aż pod sufit. Nic nie będzie stało na wierzchu i zajmowało tak przecież niezbędnych blatów.

Shopping Cart
Scroll to Top