O nas

Doświadczenie, wysoka jakość, najlepsze materiały, bogata oferta, sprawdzeni dostawcy, zgodność z aktualnymi trendami – to najważniejsze elementy, które budują markę Serpe.
Od 19 lat działamy na polskim rynku udowadniając, że meble mogą być zarówno funkcjonalne, komfortowe, jak i piękne. Naszym największym osiągnięciem są zadowoleni Klienci, którzy nam zaufali i w oparciu o nasze produkty zaaranżowali swoje wnętrza a ich pozytywne opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że oferta Serpe Meble to najlepsze meble i kuchnie w Szczecinie.
Nasza oferta obejmuje meble kuchenne, meble wypoczynkowe, meble do jadalni, salonu, sypialni największych polskich producentów. Wśród nich wymienić należy takie firmy, jak KAM MebleMP Nidzica, Alwes, New Elegance, Meble Marzenie, Moskała Meble, Meblomak. Zaufani dostawcy o doskonałej renomie to jeden z czynników sukcesu rynkowej marki Serpe.
Wiemy, że każdy z Państwa ma inną wizję idealnego wnętrza, a naszym zadaniem jest ją zrealizować. Bogata oferta naszych produktów, charakteryzująca się różnorodnym wzornictwem i stylistyką, pozwala wykreować przestrzeń dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Wykonując meble kuchenne na wymiar, przygotowujemy fachowy projekt zabudowy pomieszczenia, który ściśle konsultujemy z Klientem. Dzięki temu mamy pewność, że wykonana przez nas kuchnia będzie w pełni zgodna z oczekiwaniami jej użytkowników.
Jesteśmy otwarci na Państwa opinie, sugestie i spostrzeżenia. Są one dla nas cenną wskazówką do dalszego rozwoju i pozwalają dostosowywać nasz asortyment do Państwa potrzeb.

Shopping Cart
Scroll to Top