Narożniki

Narożniki do salonu.

W ofercie Serpe Meble znajdą Państwo wyjątkowe narożniki, które pozwolą stworzyć idealny i przytulny salon.

Łączymy design z funkcjonalnością, aby zapewnić styl, komfort i praktyczność.

Nasi producenci używają jedynie najwyższej jakości materiałów obiciowych i konstrukcyjnych np. elementy z drewna bukowego.

Wszystkie nasze narożniki są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz się cieszyć ich urokiem przez lata.

Istnieje możliwość dostosowania do każdego pomieszczenia. Narożniki modułowe lub na wymiar pozwalają wykorzystać każdy centymetr pomieszczenia.

Posiadamy w ofercie tylko polskich producentów.

Narożnik Manson. Comforteo

Narożnik Manson

Manson to nowoczesny narożnik, który sprawdzi się w dużych przestrzeniach. Regulowane zagłówki wraz z podłokietnikami zwiększają komfort wypoczynku.
Model nie posiada rozkładanej funkcji spania ani pojemnika na pościel, natomiast narożnik został wyposażony w innowacyjne rozwiązanie elektrycznie wysuwanych siedzisk. Dzięki temu powierzchnia narożnika jest wystarczająca do wygodnego wypoczynku w ciągu dnia.

Narożnik Manson Więcej »

Narożnik Boho. MP Nidzica

Narożnik Boho

Narożnik modułowy Boho to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne wzornictwo. Połączenie sprężyny falistej wraz z pianką poliuretanową wysokoelastyczną HR tworzą niesamowite miejsce do relaksu. Taka kompozycja zapewnia nam wyjątkowy komfort podczas codziennego odpoczynku.

Narożnik Boho Więcej »

Shopping Cart
Scroll to Top