Narożniki

Narożniki do salonu.

W ofercie Serpe Meble znajdą Państwo wyjątkowe narożniki, które pozwolą stworzyć idealny i przytulny salon.

Łączymy design z funkcjonalnością, aby zapewnić styl, komfort i praktyczność.

Nasi producenci używają jedynie najwyższej jakości materiałów obiciowych i konstrukcyjnych np. elementy z drewna bukowego.

Wszystkie nasze narożniki są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz się cieszyć ich urokiem przez lata.

Istnieje możliwość dostosowania do każdego pomieszczenia. Narożniki modułowe lub na wymiar pozwalają wykorzystać każdy centymetr pomieszczenia.

Posiadamy w ofercie tylko polskich producentów.

Narożnik modułowy Teramo. Meblomak

Narożnik Teramo

Teramo to narożnik modułowy, który daje nam szereg możliwości dopasowania mebla do naszych oczekiwań. Ta wyjątkowa kolekcja zapewnia nam komfortowy wypoczynek o każdej porze dnia.

Narożnik Sofia. Comforteo

Narożnik Sofia

Sofia to połączenie klasyki z nowoczesnością. Narożnik posiada dużą bryłę o komfortowych, zaokrąglonych kształtach. Sofia zachwyca nie tylko wyglądem, ale również funkcjonalnością. Posiada dużą powierzchnie spania, którą rozkłada się zaledwie jednym ruchem ręki, przy pomocy automatu typu ,,puma”.

Narożnik Milano. Producent Comforteo

Narożnik Milano

Narożnik Milano to ponadczasowa a zarazem przytulna forma na drewnianych nóżkach. Ten niewielkich rozmiarów mebel skrywa dużą powierzchnie spania.

Narożnik Ricardo. Comforteo

Narożnik Ricardo

Ricardo to nowoczesny narożnik, który sprawdzi się w dużych przestrzeniach. Niezwykle wygodne siedziska połączone z szerokimi podłokietnikami podkreślą wygląd Twojego salonu.

Narożnik Tristan. Producent Comforteo

Narożnik Tristan

Tristan to nowoczesny, wysmakowany narożnik. Jego bryła zachęca do swobodnego odpoczynku. Wysokie, metalowe nóżki dodają mu lekkości i charakteru.

Narożnik Bali. Comforteo

Narożnik Bali

Bali to nowoczesny narożnik, który posiada szeroką otomanę z dużym pojemnikiem na pościel a ruchome podłokietniki podnoszą komfort odpoczynku.

Narożnik Sola. Comforteo

Narożnik Sola

Sola to narożnik o ciekawej, nowoczesnej bryle. Proste kształty sprawiają, że dopasuje się do każdego wnętrza. Posiada dużą powierzchnie spania.

Shopping Cart
Scroll to Top