Sofy

 

Sofa z funkcją spania to mebel, który wkomponuje się w każde wnętrze. W ciągu dnia spełni rolę wygodnej kanapy, a nocą przekształci się w komfortowe łóżko. Dzięki temu, że łączy w sobie dwie funkcje, pozwala zaoszczędzić wiele miejsca w domu. Poszczególne modele charakteryzuje odmienny styl wykonania, wielkość oraz rodzaj tkaniny obiciowej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele polskich producentów.

Sofa Vello

Sofa Vello

Sofa Vello to doskonały przykład połączenia elegancji z funkcjonalnością. Wysokie nóżki nadają lekkości bryle a ozdobne drapowanie tkaniny doskonale harmonizuje z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Sofa Vello Więcej »

Sofa Cloud. MP Nidzica

Sofa Cloud

Sofa Cloud emanuje przytulnością. Przyciąga nas nowoczesnym stylem i niezwykłą wygodą. Posiada funkcję spania typu DL oraz pojemnik na pościel.
Najlepiej prezentuje się w miękkich tkaninach.

Sofa Cloud Więcej »

Mała sofa Uno mp Nidzica

Sofa Uno

Mała sofa doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym lub gościnnym.
Minimalistyczna forma dopasuje się do każdego pomieszczenia. Posiada funkcję spania codziennego oraz pojemnik na pościel.

Sofa Uno Więcej »

Sofa Tosca z funkcją spania

Sofa Tosca

Tosca to kolejna propozycja ponadczasowej formy. Klasyczne kształty doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu.
Sofa została wyposażona w dużą powierzchnię spania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas codziennego odpoczynku nocnego.

Sofa Tosca Więcej »

Sofa Igo, producent MP Nidzica

Sofa Igo

Narożnik Igo daje nam możliwość posiadania funkcjonalnego mebla z dużą powierzchnią spania, nie rezygnując z komfortu oraz nowoczesnego stylu. Wymiary:205×105 cm, powierzchnia spania: 200×145 cm

Sofa Igo Więcej »

Shopping Cart
Scroll to Top