Szafy i garderoby na wymiar

Szafy na wymiar

Szafy i garderoby na wymiar. Współpracujemy z najlepszymi producentami akcesoriów do drzwi przesuwnych, płyt meblowych i okuć.
Podstawowymi zaletami systemów jest nie tylko oryginalne wzornictwo, perfekcyjne wykonanie, lecz również łatwość użytkowania i uniwersalność.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę, stale rozszerzaną o nowe rozwiązania. W skład wchodzą systemy, zróżnicowane pod względem przeznaczenia i rozwiązania. Uszeregowane zostały w trzech grupach jako:

  • drzwi przesuwne
  • drzwi składane
  • drzwi rozwierane

Szeroka gama profili wykończeniowych i ozdobnych pozwala na swobodne tworzenie nietypowych połączeń materiałów oraz kształtów. Doskonale sprawdza się we wnękach ograniczonych skosem jak poddasze lub przestrzeń pod schodami.

Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej, szafa może stać się zharmonizowanym elementem wnętrza, częścią większej całości, którą jest Państwa dom, mieszkanie lub biuro. Lustra optycznie powiększą przestrzeń, a szkło lacobel zarówno w różnych barwach, nada pomieszczeniu oryginalność i stworzy niezapomnianą grę świateł. Materiały stosowane w zabudowach, znanych producentów jak Pfleiderer, Egger, Kronopol

Wykonujemy również zabudowy typu: meble łazienkowe

Projekt i wycena – GRATIS

Garderoba na wymiar

W dzisiejszych czasach garderoba jest nie tylko pomieszczeniem do przechowywania ubrań, ale znaczną rolę pełni jako pomieszczenie gospodarcze. Znajdują się w niej przedmioty związane z domem i nie tylko. Możemy ją urządzić w dowolnym pomieszczeniu jak również niezależnie od jej wymiarów. Praktyka w rozwiązaniu i zastosowaniu elementów wnętrza pozwala na zabudowę każdego kąta. Przestrzenna garderoba pozwoli na wykorzystanie powierzchni od podłogi do sufitu oraz pozwoli zabudować każdy, nawet najbardziej niedostępny fragment wnętrza. Dlatego pomieszczenie to powinno być bardzo dobrze przemyślane i rozplanowane. Świetnie sprawdzają się wnęki ograniczone skosami jak poddasze czy przestrzeń pod schodami. 

garderoba na wymiar

Szafy Przesuwne I Garderoby – Jak Je Zaprojektować?

Shopping Cart
Scroll to Top