Małe sofy i narożniki

Do małego mieszkania poszukujemy mebli, które są nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe. Producenci wyszli nam naprzeciw i oprócz niewielkich rozmiarów mebli zadbali o wygodną przestrzeń do odpoczynku, jednocześnie dbając o ponadczasowy design.

Często decydujemy się na połączenie salonu z sypialnia, więc zwracamy uwagę na sofy, które posiadają funkcję spania. Mała sofa świetnie dopasuje się do każdego pomieszczenia. W pokoju dziecięcym może służyć jako łóżko, a rano po złożeniu staje się świetnym miejscem do zabawy. Przytulna, mała sofka postawiona przy kominku stworzy nam szczególne miejsce do spędzania zimowych wieczorów z bliskimi.

W naszej ofercie znajdują się również niewielkie narożniki, które także świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Niewielkich rozmiarów mebel skrywa dużą powierzchnie spania. Dodatkowo zastosowanie otomany sprawia, że świetnie odpoczywa się w leżącej pozycji. Jest zbudowana w taki sposób, aby przynieść nam dodatkowy komfort regeneracji.

Nasi producenci posiadają w swojej ofercie szereg niewielkich sof oraz narożników. Oto kilka naszych propozycji mebli od frm MP Nidzica i Comforteo.

Sofa Selfie o wymiarach: szer. 173 cm x gł. 107 cm x wys. 90 cm., która dodatkowo została wzbogacona o pojemnik na pościel, a powierzchnia spania wynosi 195 cm x 145 cm.

Mała Sofa Selfie. MP Nidzica

Kolekcja Igo jest świetnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnych brył. Sofa posiada wymiary 205 cm x 105 cm, a narożnik 205 cm x 152 cm.
Oba modele posiadają powierzchnie spania 200 cm x 145 cm.

Mała Sofa Softi firmy MP Nidzica

Narożnik Milano to przytulna forma na drewnianych nóżkach. Ten niewielki mebel skrywa dużą powierzchnię spania. Wymiary: 219 x 165 cm | h 90 | powierzchnia spania: 140 x 200 cm

Mały narożnik Milano. Producent Comforteo

Narożnik Neo to połączenie funkcjonalności z ponadczasowym stylem, który wpasuje się do każdego wnętrza.
Wymiary: 220 cm x 152 cm | powierzchnia spania: 195 cm x 145 cm

Mały narożnik Neo MP Nidzica

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem: Narożnik lub sofa z funkcją spania. Typy i rozwiązania.

Shopping Cart
Scroll to Top